Arabské programy - الفضائيات

Příjem Arabských programů ze satelitu

parabola.jpg, 8,2kB

V Čechách je možno arabské programy sledovat z družice Astra 1, Hot Bird, Nilesat a Arabsat.

Z družic Astra 1 a Hot Bird se jedná většinou o vysílaní do zahraničí pro arabské komunity v evropě. Těchto pár programů lze přijímat na paraboly o průměru 60 cm.

Naproti tomu z družic Nilesat nebo Arabsat je možno sledovat až 300 programů,nekódovaně. Ve středních čechách je příjem z těchto družic obtížnější z důvodu slabého signálu.

Z družice Arabsat je možný příjem většiny programů na parabolu o průměru 160 cm. Pro příjem z družice Nilesat je vhodná parabola o průměru 210 cm. Oblíbené programy MBC nelze už sledovat na 80 cm parabolu. Minimum je 180 cm.

Umístění paraboly

Vzhledem k velikosti paraboly, není možné parabolu umístit na klasický anténní stožár nebo držák. Nejlépe na základnovou desku z betonu. Většinou v koutě na zahradě, nebo na střeše, kde je možnost k sestavení konstrukce odolávající větru.

Pokud máte zájem o příjem arabských programů, zavolejte a domluvíme se na prohlídce místa a následném vypracování nabídky.

Rychlý kontakt:

Alarmy a kamerové systémy Alarmy, kamery a satelity | Montáž satelitu Anténa Satelit Společná anténa Montáž antény Antény a satelity Blažíček | + 420 608 433 220 | blazicek@blazicek.cz